C I R K U S Z I S K O L A

Akrobatika oktatás, zsonglőr oktatás, mozgás fejlesztés

cirisuli_logo_new.jpgÜdvözöllek honlapunkon!

Az iskolai képzés jelen pillanatban heti két alkalomra nyert teret az első kerület Mozgástér nevű helyen(cím: 1015 Bp, Donáti u. 40-42.) ahol a fő szempont a talaj akrobatika és a talajon való mozgások fejlesztése.
Edzés időpontok Kedd és Csütörtök 17-18-óráig.
Várunk minden gyereket 7-12 éves korig szeretettel kiscsoportos foglalkozásainkon is!

Szokolay Zsigmond vagyok vállalkozó szellemű, közvetlen és barátságos egyén.
2012-ben alapítottam meg a Sittes Tréninget, ahol kizárólag saját testsúllyal dolgozunk, hogy képesek legyünk könnyedén mozogni az életben.
Tanítok akrobatikus mozgást, zsonglőrködést és egyensúly mozgásokat.
2013-ban
 alakítottam a Cirkusziskolát.
Több mint 25éve foglalkozom különféle akrobatikus és erőnléti sportokkal, 18éve oktatom is azokat. A kezdetek kezdetétől fogva sporttal, kirándulással, görkorizással, bicajozással, úszással, futással és akrobatikával töltöttem életemet, tehát lételemem a mozgás.

1978-ban születtem Budapesten
2000-ben kezdtem el a TF Testnevelési egyetemen tanulmányaimat.
2007-ben beálltam a Magyar Nemzeti Cirkusz artistáinak sorába, ahol nem sokkal később aranybohóc díjjal tüntettek ki a 32.-dik Montecarlói Cirkuszfesztiválon.
2013-ban Baross Imre Artistaképző tanára(akrobatika, erőnlét)

Hiszem azt hogy megfelelő edzés és táplálkozás mellett, mindenki élhet kellő önbizalommal és egészségesen.

Mozgástér mindezen elképzelések és célok beteljesítését szolgálja.

A jelentkezéseket a baloldali menüpont alatt található telefonszámon, illetve e-mail címen várom!cirisuli_logo_new.jpg
dscf6029.jpga6_cirisuli_flyer_1.jpgcirisuli1.jpg
sdc12964.jpgsdc12858.jpg
cirkusziskola