C I R K U S Z I S K O L A

Akrobatika oktatás, zsonglőr oktatás, mozgás fejlesztés

Házirend

1. Pontosság
    Ajánlott az edzés előtt a helyszínre érkezni 15perccel, ugyanis a befizetéseket ilyenkor intézzük és ezt követően a foglalkozás elkezdődhessen időben.
  2. Váltó ruha
    Ajánlott rövid ujjú poló, rövid nadrág, esetleg vékonyabb melegítő, lábbelinek ajánlott vékony lapos talpú cipő vagy gumírozott talpú tornapapucs.
  3. Jó magatartás
    Ajánlott a sérülések elkerülése érdekében az edzői utasításokat betartani
  4. Étkezésből fakadó rosszullét
    A rosszullét elkerülése érdekében, érdemes nem teli gyomorral jönni az edzésre
  5. Szülők várakozzanak az órán kívül
    Kedves szülők! Sok esetben volt már, hogy az óra alatt a gyerkőcök fejüket vesztve rohangáltak a szüleikhez(zsepiért,inni,simogatásért,...), ami kisebb felfordulást okozott az óra menetében.
    Ennek elkerülése végett a megkérném Önöket, hogy az óra alatt foglaljanak helyet a terem előtti várakozóban a padon, vagy intézzék dolgaikat szabadon.

Óra felépítése:

10-15perc bemelegítés(futás, gimnasztika, játékok)

3 csoportra osztjuk a résztvevőket, tudás és korosztály szerint

a 3 csoport szisztematikusan 20perces váltásokban 3 szakmabeli oktató segítségével elsajátítja az alapokat

Az óra utolsó 5percében, fogó és kidobós

Az oktatás célja:

A tanulók elsajátítják az akrobatika és a talajtorna alapjait(kézenállás, cigánykerék, kézen járás, flikk, szaltó,...). Megtanulják a helyesen használni a testüket mozgás közben, megtanulják a helyes testtartást trambulinról való elugrás közben, elsajátítják a különböző ugrás kombinációkat(szaltó, csavart szaltó,...). Megtanulják a zsonglőr eszközök használatát(kislabda, buzogány, karika, rola-bola, gólyaláb,...). Egyszóval egy átfogó képzést kapnak a cirkuszvilág mozgásaiból és eszközhasználatából.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 30
Heti: 63
Havi: 398
Össz.: 113 395

Látogatottság növelés
Oldal: Házirend, Óra menete, Oktatás célja
C I R K U S Z I S K O L A - © 2008 - 2024 - cirkusziskola.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével egyszerű a honlap készítés! Programozói tudás nélkül is: Honlap készítés

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »